Witamy w programie partnerskim!​

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do rozpoczęcia promocji
bezpłatnego kursu online Joe Dispenza.

Jak zacząć promować bezpłatny kurs?

Pobierz materiały

Pobierz grafikę i szablony do pisania (poniżej)

Zapisz się

Zarejestruj się w Elopage jako wydawca: elopage.com

Stwórz swoje linki UTM

utwórz swoje linki UTM i wyślij je e-mailem na adres
poland@younity.one (Ważne!) 

Zacznij promować!

Udostępniaj swoim subskrybentom posty i / lub e-maile w mediach społecznościowych!

Ważne: używaj tylko linków UTM, które utworzyłeś w Elopage, w przeciwnym razie nie będziemy w stanie śledzić Twoich kliknięć ani sprzedaży.

Obejrzyj wideo wyjaśniające

Grafiki

Pobierz tutaj grafikę, której możesz użyć w swoich promocjach.

Pisanie szablonów

Pobierz tutaj e-maile i treści z mediów społecznościowych, których możesz użyć w swoich promocjach.

Pobierz zestawienie informacji

Pobierz arkusz informacyjny bezpłatnego kursu tutaj.

Nie przegap szansy zarobienia nawet 30% prowizji w naszym programie partnerskim!

Często zadawane pytania FAQ

Jak mogę otrzymać prowizję z darmowego produktu?

Każdy użytkownik, który zdecyduje się na darmowy kurs za pomocą Twojego linku UTM, będzie śledzony przez pliki cookie, a jeśli kupi kurs po obejrzeniu go za darmo, automatycznie otrzymasz prowizję za tę sprzedaż poprzez elopage.

Czy automatycznie otrzymam prowizję?

Zgodnie z prawem jesteśmy zobowiązani do zapewnienia 14-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, Twoja prowizja zostanie sfinalizowana po upływie tego okresu, a użytkownik nie zwróci produktu.

Jak otrzymam zapłatę?

W swoim profilu wydawcy elopage upewnij się, że podałeś dane bankowe i dostarczyłeś niezbędne dokumenty. Po zakończeniu sprzedaży, po upływie okresu zwrotu pieniędzy, elopage automatycznie zapłaci zarobioną kwotę na podane przez Ciebie konto bankowe.

Jak stworzyć link UTM

Za pomocą linku UTM możesz udostępniać linki śledzące do naszych stron internetowych z bezpłatnymi kursami/wydarzeniami. Dzięki tym linkom będziemy mogli automatycznie śledzić wszystkie ruchy na stronie, którą promujesz i dostarczać Tobie dokładnych danych dotyczących odwiedzin strony i zakupów produktów.

Aby utworzyć łącze UTM, przejdź do swojego konta Elopage Publisher (Wydawca Elopage) i wybierz Marketing Tools (Narzędzia marketingowe). W prawym górnym rogu wybierz przycisk Create (Utwórz). Poniżej znajduje się lista elementów, które należy wybrać na każdej stronie:

Co chcesz stworzyć? Plain Link (Zwykły link)

Wybierz program partnerski: Przekształć swoje przeznaczenie dr Joe Dispenza.

Dokąd powinien prowadzić link? Product

Do którego widoku produktu prowadzi link? Product Page (Strona produktu)

Potrzebny parametr:
Source (Źródło): Affiliate
Campaign (Kampania): dij-pl-k1-l1
Medium: wprowadź tutaj swój identyfikator wydawcy (możesz go znaleźć w zakładce Overwiev (Przegląd)

Prześlij swój standardowy i krótki link e-mailem na adres poland@younity.one i użyj jednego z nich podczas swoich promocji.

Jeśli chcesz obejrzeć film wyjaśniający tworzenie linków UTM, kliknij tutaj.


Jak utworzyć konto Elopage

Jeśli nie masz istniejącego konta wydawcy Elopage, możesz je utworzyć, akceptując zaproszenie do programu partnerskiego Elopage i wybierając żółty przycisk ‘Sign up as a publisher’ (Zarejestruj się jako wydawca). Podaj swoje dane na karcie ‚Publisher’ (Wydawca).

Po pomyślnym utworzeniu konta ponownie zaakceptuj zaproszenie do programu partnerskiego Joe Dispenza Przekształć swoje przeznaczenie, aby pojawiło się ono na Twoim koncie Elopage.

Jeśli chcesz obejrzeć film wyjaśniający tworzenie konta Elopage.

Jak zarejestrować się w programie partnerskim Joe Dispenza Przekształć swoje przeznaczenie jeśli masz już konto jako wydawca na Elopage:

Po prostu kliknij ten link i wybierz niebieski przycisk z opcją ‘Already a publisher on elopage? Login and become my affiliate >>’ („Jesteś już wydawcą na elopage? Zaloguj się i zostań moim partnerem >> ”). Program partnerski Joe Dispenza Przekształć swoje przeznaczenie zostanie automatycznie dodany do Twojego konta.

Dlaczego muszę podawać dane swojego konta bankowego?

Dane konta bankowego są wymagane tylko do wypłaty prowizji. Nie zostaniesz obciążony żadnymi opłatami z tytułu uczestnictwa w programach partnerskich Younity.

Jak zmienić język interfejsu Elopage

Aby zmienić język przed zalogowaniem, dodaj &locale=tr na końcu adresu URL lub kliknij Profile (Profil) w Einstellungen (Ustawienia) i wybierz English:

Aby zmienić język przed zalogowaniem, dodaj & locale = tr na końcu adresu URL lub zmień go ręcznie za pomocą prawego górnego przycisku:

Jak naliczana jest prowizja?

Prowizja naliczana jest jako 30% kwoty netto produktu. Dokładna liczba zmienia się w zależności od produktu, na podstawie podatku VAT i opłat Elopage. Dokładną kwotę będziesz mógł zobaczyć w zakładce statystyk na swoim koncie Elopage.